Biozinc %100 Organik Argan yağı

Biozinc ECOCERT sertifikalı %100 Organik Argan yağı
Saç, cilt ve tırnak bakımı için

Cildi mükemmel bir şekilde nemlendirerek yumuşatır, kuruma ve çatlaklara karşı korur. Pürüzsüz bir cilt hissetmenizi sağlar.
Besleyici, canlandırıcı ve koruyucu özellikleri ile cildin yaşlanmasını önlemeye yardımcı olur.
Kuru ciltlerin nemlenmesine, yağlı ciltlerin yağ dengesini sağlamaya yardımcı olur.
Kırışıklıkların giderilmesine, cildin daha esnek ve sıkı görünmesine yardımcı olur.
Kahverengi lekeler, sivilceler ve siyah noktalarla mu¨cadeleye yardımcı olur.
Saçları anında nemlendirir, uzun süreli bir yumuşaklık sağlar, canlılık ve parlaklık katar.
Kuru ve kırılgan saçlar için ekstra bakım sağlar.
Yıpranmış saçları onarmaya yardımcı olur.
Kalın telli saçların dolaşmasına engel olur ve kolay şekil almasını sağlar.
İnce telli saçlara dolgunluk kazandırır.
Aşırı yağ üreten saç derisindeki sebum seviyesini dengeler.
Tüm saç tipleri için kullanılabilir, hafiftir ve saçlarda kalıntı bırakmaz.
Tırnakları eşsiz bir biçimde güçlendirir, besler ve canlandırır.
Kokusuzdur.

Biozinc Argan Yağı Kullanımı:

Yüz için: Günde bir kez özellikle yatmadan önce iyice temizlenmiş cilde, avuç içinize  birkaç damla Biozinc argan yağını damlatıp, ellerinizi birbirine sürterek yağın ısınmasını sağladıktan sonra, parmaklarınız ve avuç içiniz ile yüzünüze yavaş yavaş masaj yaparak uygulanması tavsiye edilir. Ayrıca argan yağını sivilcelerin üzerine de uygulayabilirsiniz.

Vücut için: Haftada 2 veya 3 kez yumuşatmak ve pürüzsüz hale getirmek isteyebileceğiniz eller, dirsekler, dizler ve topuklar gibi bölgere avuç içinde ısıtacağınız Biozinc argan yağını iyice yedirerek uygulayabilirsiniz. Göğüslere, çatlak ya da selülitlere, banyo sonrası masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Özellikle vücudu nemlendirmek için banyo sonrası uygulanması tavsiye edilir. Hamilelik döneminde de çatlakları önlemek için kullanılabilir.

Saçlar için: Haftada en az 1 veya 2 kez, nemli ya da havlu ile kurutulmuş saçınızın köküne, tellerine masaj yaparak yedireceğiniz Biozinc argan yağını yaklaşık 25-30 saçınızda dakika bekletiniz. Ilık bir havluyla başınızı sarmanız halinde yağın saça daha iyi nüfuz etmesini sağlayabilirsiniz. Uygulamanın ardından saçınızı isterseniz durulayabilirsiniz. Bu bakım saç köklerini güçlendirir, yıpranmış saçları onarır, saçı nemlendirir, parlaklık kazandırır, böylece saçın daha canlı, daha sağlıklı görünmesini sağlar.

Tırnaklar için: Tırnaklarınızı güçlendirmek için, haftada 2-3 kez birkaç damla Biozinc argan yağını tırnak üzerlerine ve diplerine masaj yaparak uygulayabilirsiniz. Faydasını daha etkili ve kısa sürede görmek için; yağ emilinceye kadar ellerinizi su ile temas ettirilmemesi önerilir.

Uyarılar: Biozinc Argan yağını, güneş ışığı görmeyen, 15-25°C arası sıcaklıkta, temiz bir yerde, ağzı kapalı olarak, üretim tarihi itibarı ile en fazla 24 ay muhafaza edebilirsiniz. Kapağını açtıktan sonra kullanma talimatları doğrultusunda kısa süre içinde tüketiniz. Göze temasından kaçınınız, teması halinde bol su ile yıkayınız. Çocukların ulaşamayacağı yerlerde muhafaza ediniz.

 

 

 

Biozinc %100 Organik Argan yağı